Poznaj listę powiązanych z PiS szefów terenowych oddziałów i biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy otrzymali premie za rządów PiS.

Rząd PiS wprowadził na szeroką skalę system podbierania pieniędzy Polaków do własnych kieszeni. Przyznawane sobie co miesiąc nagrody przez czołowych członków rządu PiS jako drugie pensje wypłacane pod stołem to tylko jeden z mechanizmów pajęczyny finansowej PiS, a nagrody dla ministrów i polityków PiS to tylko wierzchołek góry lodowej!

Zobacz jak to wygląda w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa po wielu zwolnieniach, które Polakom zafundowała „Dojna Zmiana”. Tylko w tej jednej agencji rządowej - powiązani z PiS - ludzie zarządzający oddziałami i biurami terenowymi podebrali wiele milionów premii z publicznych pieniędzy Polaków.

Ładowanie danych...
Miasto. Osoba - sortuj alfabetycznie Premie w latach 2016-2017 - sortuj Funkcja i oddział/biuro

Poznań

ADAMKIEWICZ
Krzysztof

56500

Dyrektor - Wielkopolski Odział Regionalny

Sandomierz

ADAMKIEWICZ
Jerzy

12000

Zastępca Kierownika - Sandomierskie Biuro Powiatowe

Łęczyca

ADAMSKA
Ewa

19600

Kierownik - Łęczyckie Biuro Powiatowe

Łódź

ANDRZEJEWSKI
Krzysztof

36500

Zastępca Dyrektora - Łódzki Oddział Regionalny

Dzierżoniów

ARDELLI
Ferdynand

12600

Kierownik - Dzierżoniowskie Biuro Powiatowe

Poddębice

ARKUSZ
Radosław

20600

Kierownik - Biuro Powiatowe Poddębice

Świdnica

AULICH
Mariola

14600

Kierownik - Świdnickie Biuro Powiatowe

Myślibórz

BACHORZYŃSKA
Karolina

13700

Kierownik - Biuro Powiatowe Myślibórz

Kraśnik

BALUCH
Anna

19000

Kierownik - Kraśnickie Biuro Powiatowe

Międzychód

BANACH
Paweł

16750

Kierownik - Biuro Powiatowe Międzychód

Końskie

BANASIK
Marlena

22580

Kierownik - Koneckie Biuro Powiatowe

Złotów

BANAŚ
Dorota

12350

Kierownik - Biuro Powiatowe Złotów

Maków Mazowiecki

BARAŃSKI
Rafał

11000

Kierownik - Makowskie Biuro Powiatowe

Ostróda

BARTKOWSKI
Łukasz

12775

Kierownik - Ostródzkie Biuro Powiatowe

Kutno

BARYLSKA
Katarzyna

10000

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Kutno

Legionowo

BĄK
Agnieszka

15700

Kierownik - Legionowskie Biuro Powiatowe

Bydgoszcz

BĘDKOWSKI
Karol

20150

Kierownik – Bydgoskie Biuro Powiatowe

Zielona Góra

BĘTKOWSKI
Michał

32500

Zastępca Dyrektora - Lubuski Oddział Regionalny

Opoczno

BIAŁEK
Anna

15173

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Opoczno

Dąbrowa Tarnowska

BIELASZKA
Piotr

12650

Zastępca Kierownika - Dąbrowskie Biuro Powiatowe

Miechów

BIESAGA
Jan

21100

Kierownik - Miechowskie Biuro Powiatowe

Czarnków

BILIŃSKI
Sławomir

15850

Kierownik - Czarnków Biuro Powiatowe

Chojnice

BLUMA
Bartosz

16200

Kierownik - Chojnickie Biuro Powiatowe

Sokołów Podlaski

BŁOŃSKI
Jerzy

15500

Kierownik - Sokołowskie Biuro Powiatowe

Łask

BŁOŃSKI-SUK
Marcin

19600

Kierownik - Biuro Powiatowe Łask

Tomaszów Lubelski

BONDYRA
Stanisław

19900

Kierownik - Tomaszowskie Biuro Powiatowe

Lubaczów

BOROWIEC
Mariusz

15652

Kierownik - Lubaczowskie Biuro Powiatowe

Głubczyce

BOSOWSKI
Damian

12150

Kierownik - Głubczyckie Biuro Powiatowe

Oleśno

BOŚLAK
Zbigniew

12050

Kierownik - Oleskie Biuro Powiatowe

Radomsko

BRACKA
Katarzyna

16600

Kierownik - Biuro Powiatowe Radomsko

Bytów

BRODZIAK
Marcin

12042

p.o. Zastępcy Kierownika - Bytowskie Biuro Powiatowe

Polska Cerkiew

BRONIAK
Justyna

12350

Kierownik – Kędzierzyńsko-kozielskie Biuro Powiatowe

Pomiechówek

BUDZEŃ
Monika

17000

Kierownik - Nowodworskie Biuro Powiatowe

Kożuchów

BUGAJSKI
Maciej

12000

Kierownik - Nowosolskie Biuro Powiatowe

Radom

BUJNOWICZ
Ewa

15100

Zastępca Kierownika- Radomskie Biuro Powiatowe

Pleszew

BUKOWSKI
Mateusz

17350

Kierownik - Biuro Powiatowe Pleszew

Jasło

BYCZEK
Anna

11060

Zastępca Kierownika - Jasielskie Biuro Powiatowe

Opole

BYCZKOWSKI
Dariusz

17400

Zastępca Dyrektora - Opolski Oddział Regionalny

Parczew

BYRA
Wiesław

19100

Kierownik - Parczewskie Biuro Powiatowe

Sierpc

CECELSKI
Waldemar

10750

Kierownik - Sierpeckie Biuro Powiatowe

Kielce

CEPIL
Józef

29300

Zastępca Dyrektora - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Zawiercie

CHAWUŁA
Beata

19300

Kierownik - Zawierciańskie Biuro Powiatowe

Łomża

CHEŁMIŃSKI
Grzegorz

20700

Zastępca Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego

Biała Podlaska

CHILCZUK
Łukasz

20600

Kierownik - Biuro Powiatowe Biała Podlaska

Myślenice

CHLIPAŁA
Elwira

25300

p.o. Zastępcy Kierownika - Myślenickie Biuro Powiatowe

Słubice

CHMURZYŃSKA
Beata

13800

Kierownik Słubickiego Biura Powiatowego

Stalowa Wola

CHODOREK
Marcin

10200

Zastępca Kierownika - Stalowowolskie Biuro Powiatowe

Żyrardów

CHOIŃSKI
Łukasz

16000

Kierownik - Żyrardowskie Biuro Powiatowe

Drawsko

CHOJNACKA
Joanna

14100

Kierownik - Biuro Powiatowe Drawsko

Siedlce

CHRANIUK
Grażyna

16612

Zastępca Kierownika- Siedleckie Biuro Powiatowe

Brzozów

CHRUPEK
Anna

16252

Kierownik - Brzozowskie Biuro Powiatowe

Kołobrzeg

CHRZANOWSKA
Grażyna

13800

Kierownik - Biuro Powiatowe Kołobrzeg

Ostrowiec Świętokrzyski

CICHOCKI
Michał

12700

Kierownik - Ostrowieckie Biuro Powiatowe

Kielce

CICHOCKI
Michał

13200

Zastępca Dyrektora - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Ostrowiec Świętokrzyski

CICHOCKI
Michał

12700

Kierownik - Ostrowieckie Biuro Powiatowe

Rawa Mazowiecka

CICHOWICZ
Bożena

21820

Kierownik - Biuro Powiatowe Rawa Mazowiecka

Góra Kalwaria

CIENSZKOWSKI
Krzysztof

17700

Kierownik - Piaseczyńskie Biuro Powiatowe

Grójec

CIEŚLAK
Monika

17400

Kierownik - Grójeckie Biuro Powiatowe

Zamość

CISAK
Henryk

18700

Kierownik - Zamojskie Biuro Powiatowe

Łobez

CYBULSKA
Ewa

16800

Kierownik - Biuro Powiatowe Łobez

Tarnowskie Góry

CZAPLA
Jarosław

17200

Kierownik - Tarnowskie Biuro Powiatowe

Słupca

CZARONEK
Lidia

11150

p.o. Zastępcy Kierownika - Biuro Powiatowe Słupca

Poznań

CZECHAK
Lidia

43300

Zastępca Dyrektora Oddziału  - Wielkopolski Oddział Regionalny

Słupca

CZECHOWSKA-MALCZEWSKA
Ewelina

13850

Kierownik - Biuro Powiatowe Słupca

Pielgrzymka

CZERNATOWICZ
Bożena

16690

Kierownik - Złotoryjskie Biuro Powiatowe

Żary

CZERNIAWSKI
Krzysztof

12500

Kierownik - Żarskie Biuro Powiatowe

Radziejów

CZŁAPIŃSKI
Marek

14150

Kierownik Radziejowskiego Biura Powiatowego

Olkusz

DANIOŁ
Ewa

19500

Kierownik - Olkuskie Biuro Powiatowe

Kościan

DĄBROWICZ
Radosław

13850

Kierownik - Biuro Powiatowe Kościan

Międzyrzecz

DĄBROWSKA
Beata

12600

Kierownik - Międzyrzeckie Biuro Powiatowe

Ryki

DĄBROWSKA
Lilianna

14130

Zastępca Kierownika - Ryckie Biuro Powiatowe

Poznań

DERA-SZYMAŃSKA
Karolina

20000

Zastępca Dyrektora - Wielkopolski Odział Regionalny

Przasnysz

DŁOGOKĘCKI
Wojciech

12500

Kierownik - Przasnyskie Biuro Powiatowe

Racibórz

DANYŁKO
Wiesław

17500

Kierownik - Raciborskie Biuro Powiatowe

Łuków

DOMIAŃCZYK
Jarosław

14350

Zastępca Kierownika - Łukowskie Biuro Powiatowe

Lubartów

DRABIK
Henryk

10630

Zastępca Kierownika - Lubartowskie Biuro Powiatowe

Zwoleń

DROBEK
Paweł

20500

Kierownik - Zwoleńskie Biuro Powiatowe

Toruń

DRZEŻDŻEWSKI
Paweł

10150

Zastępca Dyrektora – Kujawsko-pomorski Oddział Regionalny

Kartuzy

DUDEK
Stanisław

14460

Kierownik - Kartuskie Biuro Powiatowe

Kielce

DULNY
Tomasz

24300

Kierownik - Kieleckie Biuro Powiatowe

Stalowa Wola

DUREK
Łukasz

14352

Kierownik - Stalowowolskie Biuro Powiatowe

Ropczyce

DYMON
Antoni

12200

Kierownik – Ropczycko-sędziszowskie Biuro Powiatowe

Sławno

DZIADUL
Piotr

15000

Kierownik - Biuro Powiatowe Sławno

Cieszyn

DZIEDZIC
Janusz

17500

Kierownik – Cieszyńskie Biuro Powiatowe

Tomaszów Mazowiecki

DZIUBAŁTOWSKA
Anna

20600

Kierownik - Biuro Powiatowe 094

Wągrowiec

EITNER
Dariusz

14950

Kierownik - Biuro Powiatowe Wągrowiec

Kielce

ERLICH-SMURZYŃSKA
Małgorzata

62000

Dyrektor - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Sulęcin

FABIANOWICZ
Zenon

11500

Kierownik - Sulęcińskie Biuro Powiatowe

Szczecinek

FABISIAK
Robert

15650

Kierownik - Biuro Powiatowe Szczecinek

Łódź

FRANCZAK
Grzegorz

36500

Zastępca Dyrektora - Łódzki Oddział Regionalny

Gliwice

FREJNO
Andrzej

19500

Kierownik - Gliwickie Biuro Powiatowe

Koszalin

GABRYŚ
Marta

16450

Kierownik - Biuro Powiatowe Koszalin

Siemiatycze

GACKA
Kamila

11500

Zastępca Kierownika - Siemiatyckie Biuro Powiatowe

Koło

GALIŃSKI
Grzegorz

16050

Kierownik - Biuro Powiatowe Koło

Zielona Góra

GAŁASZKIEWICZ
Krzysztof

54500

Dyrektor Oddziału - Lubuski Oddział Regionalny

Biłgoraj

GARBACZ
Maria

12700

Kierownik Biłgorajskiego Biura Powiatowego

Wołów

GĄGOLEWSKI
Jerzy

13200

Kierownik - Wołoskie Biuro Powiatowe

Turek

GEBLER
Tadeusz

18950

Kierownik - Biuro Powiatowe Turek

Częstochowa

GEREMEK
Piotr

10945

Zastępca Kierownika - Częstochowskie Biuro Powiatowe

Elbląg

GIEBIEŃ
Zenon

18250

Kierownik - Elbląskie Biuro Powiatowe

Goleniów

GIETKA
Rafał

13000

Kierownik - Biuro Powiatowe Goleniów

Dąbrowa Tarnowska

GIZA
Andrzej

24400

Kierownik - Dąbrowskie Biuro Powiatowe

Mikołów

GIZDOŃ
Jan

18400

Kierownik - Mikołowskie Biuro Powiatowe

Nowy Dwór Gdański

GŁOWACKA
Anna

14000

Kierownik - Nowodworskie Biuro Powiatowe

Ciechanów

GŁUŚNIEWSKI
Janusz

18000

Kierownik - Ciechanowskie Biuro Powiatowe

Lubaczów

GOLENIA
Marlena

10830

Zastępca Kierownika - Lubaczowskie Biuro Powiatowe

Pszczyna

GORAUS
Józef

20000

Kierownik - Pszczyńskie Biuro Powiatowe

Lubartów

GORCZYCA
Kazimierz

18500

Kierownik - Lubartowskie Biuro Powiatowe

Szydłowiec

GÓRSKA
Agnieszka

17500

Kierownik - Szydłowieckie Biuro Powiatowe

Mońki

GROCHOWSKI
Piotr

21000

Kierownik - Monieckie Biuro Powiatowe

Wyskokie Mazowieckie

GRODZKI
Ryszard

16500

Kierownik - Biuro Powiatowe200

Malbork

GRYLAK
Krzysztof

16400

Kierownik - Malborskie Biuro Powiatowe

Opatów

GRZĄDZIEL
Andrzej

21300

Kierownik - Opatowskie Biuro Powiatowe

Aleksandrów Łódzki

GRZELAK - MAKOWCZYŃSKA
Agata

17600

Kierownik - Biuro Powiatowe 098

Przemyśl

GRZĘDA
Mariusz

14200

Kierownik - Przemyskie Biuro Powiatowe

Lipno

GRZYBOWSKA
Małgorzata

10150

p.o. Zastępcy Kierownika Lipnowskiego Biura Powiatowego

Łomża

GRZYMAŁA
Wiesław

16900

Dyrektor - Łomżyńskie Biuro Powiatowe

Oława

GULKA
Agnieszka

14300

Kierownik - Biuro Powiatowe Oława

Staszów

GUZAL
Leszek

24300

Kierownik - Staszowskie Biuro Powiatowe

Ciecierzyn Elizówka 65C k/Lublina

HAJCZUK
Aleksander

15500

Zastępca Kierownika - Lubelskie Biuro Powiatowe

Szamotuły

HAZAK
Sławomir

14250

Kierownik - Biuro Powiatowe Szamotuły

Białystok

HERNIK-MONACH
Mariola

13300

Kierownik - Białostockie Biuro Powiatowe

Sieradz

HILLEBRAND
Jacek

17900

Kierownik - Sieradzkie Biuro Powiatowe

Limanowa

JABŁOŃSKI
Jerzy

24400

Kierownik - Limanowskie Biuro Powiatowe

Szczecin

JACKIEWICZ
Magdalena

27500

Zastępca Dyrektora - Zachodniopomorski Oddział Regionalny

Łódź

JEGIER
Paweł

57500

Dyrektor - Łódzki Oddział Regionalny

Gostyń

JAKUBOWSKA
Ewa

16650

Kierownik - Gostyń Biuro Powiatowe

Brodnica

JAŁOWIEC
Jacek

19550

Kierownik - Brodnickie Biuro Powiatowe

Września

JANKOWSKI
Karol

11350

Kierownik - Biuro Powiatowe Września

Busko

JANKOWSKI
Grzegorz

23700

Kierownik - Buskie Biuro Powiatowe / Pińczów

Janów Lubelski

JANUS
Ewa

19400

Kierownik - Janowskie Biuro Powiatowe

Łęczna

JARENTOWSKI
Roman

17100

Kierownik - Łęczyńskie Biuro Powiatowe

Częstochowa

JARZYŃSKI
Konrad

43000

Dyrektor - Śląski Oddział Regionalny

Wodzisław

JASTRZĘBSKI
Łukasz

18000

Kierownik - Wodzisławskie Biuro Powiatowe

Sejny

JASTRZĘBSKI
Stanisław

13000

Kierownik - Sejneńskie Biuro Powiatowe

Rybnik

JASZCZUK
Stanisław

14600

Kierownik - Rybnickie Biuro Powiatowe

Police

JAZ
Wioletta

15650

Kierownik - Biuro Powiatowe Police

Gdynia

JENTA
Żaneta

32011

Zastępca Dyrektora - Pomorskie Oddział Regionalny

Mońki

JÓŹWICKI
Mirosław

12000

Zastępca Kierownika - Monieckie Biuro Powiatowe

Gołdap

JUCHNIEWICZ
Andrzej

10100

Kierownik – Gołdapskie Biuro Powiatowe

Rawicz

JUNORY
Karol

15050

Kierownik - Biuro Powiatowe Rawicz

Tuchola

KABAT
Aleksandra

25750

p.o. Kierownika Biura Powiatowego/Kierownik Biura Powiatowego Tucholskiego Biura Powiatowego

Toruń

KACZMAREK-SŁAWIŃSKA
Katarzyna

50500

Dyrektor Oddziału – Kujawsko-pomorski Oddział

Mielec

KAGAN
Stanisław

15952

Kierownik - Mieleckie Biuro Powiatowe

Warszawa

KALINOWSKA
Beata

53500

Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Regionalnego

Kamień Pomorski

KAMIŃSKI
Michał

16150

Kierownik - Biuro Powiatowe Kamień

Opole Lubelskie

KARCZMARCZYK
Paweł

14400

Zastępca Kierownika - Opolskie Biuro Powiatowe

Opole

KAWA
Marek

21400

Zastępca Dyrektora - Opolski Oddział Regionalny

Stare Babice

KAWCZYŃSKI
Leszek

13000

Kierownik - Warszawskie Zach. Biuro Powiatowe

Olsztyn

KAZIMIERCZUK
Marcin

13300

Zastępca Dyrektora – Warmińsko-mazurski Oddział Regionalny

Iława

KAŹMIERSKI
Krzysztof

16000

Kierownik - Iławskie Biuro Powiatowe

Bochnia

KĄDZIELAWA
Anna

23400

Kierownik - Bocheńskie Biuro Powiatowe

Starachowice

KIJANKA
Urszula

23700

Kierownik Starachowickiego Biura Powiatowego/Ostrowieckiego Biura Powiatowego

Śrem

KLACZYŃSKI
Tomasz

12750

Kierownik - Biuro Powiatowe Śrem

Łuków

KLĘBOWSKA-SZUSTEK
Renata

21300

Kierownik - Łukowskie Biuro Powiatowe

Pisz

KLIMEK
Sławomir

16650

Kierownik - Piskie Biuro Powiatowe

Nowy Targ

KLOCEK
Anna

10600

Zastępca Kierownika - Nowotarskie Biuro Powiatowe

Jarosław

KŁOPOT
Stanisław

13700

Kierownik - Jarosławskie Biuro Powiatowe

Zamość

KNIAZIOWSKA
Marzena

17230

Zastępca Kierownika - Zamojskie Biuro Powiatowe

Kościerzyna

KNITTER
Roman

13872

p.o. Zastępcy Kierownika - Kościerskie Biuro Powiatowe

Bełchatów

KOBIERA
Renata

17700

Kierownik Brzezińskiego Biura Powiatowego

Skierniewice

KORBEŃ
Robert

11100

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe 093

Łosice

KOBYLIŃSKI
Janusz

12900

Kierownik - Łosickie Biuro Powiatowe

Wysokie Mazowieckie

KOC
Anna

10600

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe200

Łęczna

KOC
Magdalena

13850

Zastępca Kierownika - Łęczyńskie Biuro Powiatowe

Leżajsk

KOCHMAN
Grzegorz

14890

Zastępca Kierownika - Leżajskie Biuro Powiatowe

Częstochowa

KOCIK
Beata

15700

Kierownik - Częstochowskie Biuro Powiatowe

Przeworsk

KOJDER
Tomasz

14200

Kierownik - Przeworskie Biuro Powiatowe

Pajęczno

KOŁODZIEJ
Marta

19400

Kierownik - Biuro Powiatowe Pajęczno

Aleksandrów Łódzki

KOŁOPOLESKI
Krzysztof

10330

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe 098

Kętrzyn

KOMOROWSKI
Tomasz

15900

Kierownik - Kętrzyńskie Biuro Powiatowe

Lidzbark-Warmiński

KONDRATOWICZ
Paweł

11900

Kierownik - Lidzbarskie Biuro Powiatowe

Brzesko

KONDZIOŁKA
Kinga

10736

Zastępca Kierownika - Brzeskie Biuro Powiatowe

Wrocław

KOPACZ
Bartosz

10800

Kierownik - Wrocławskie Biuro Powiatowe

Opoczno

KOPERA
Tomasz

17700

Kierownik - Biuro Powiatowe Opoczno

Pabianice

KOSMALA
Jarosław

18400

Kierownik - Pabianickie Biuro Powiatowe

Brzesko

KOSTRZEWA
Arletta

11150

Kierownik - Brzeskie Biuro Powiatowe

Żnin

KOWALIK
Sebastian

25450

Kierownik - Żnińskie Biuro Powiatowe

Krasnystaw

KOWALIK
Mieczysław

18000

Kierownik - Krasnostawskie Biuro Powiatowe

Biłgoraj

KRACZEK
Tadeusz

12700

Zastępca Kierownika - Biłgorajskie Biuro Powiatowe

Kluczbork, Zielona

KRAJEWSKI
Wojciech

11500

Kierownik - Żuromińskie Biuro Powiatowe

Kalisz

KRANC
Magdalena

19650

Kierownik - Kalisz Biuro Powiatowe

Sokółka

KRASOWSKI
Tomasz

10500

Zastępca Kierownika - Sokólskie Biuro Powiatowe

Olecko

KRASOWSKI
Krzysztof

16550

Kierownik - Oleckie Biuro Powiatowe

Góra

KROCHTA
Michał

11700

Kierownik - Górowskie Biuro Powiatowe

Winnica Golądkowo 41 J

KROKWIŃSKA
Magdalena

25500

Kierownik - Pułtuskie Biuro Powiatowe

Łomża

KRUKOWSKI
Tomasz

11100

p.o. Zastępcy Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego

Białystok

KRUTUL
Michał

12800

Zastępca Kierownika - Białostockie Biuro Powiatowe

Proszowice

KRZECZEK
Józef

23200

Kierownik - Proszowickie Biuro Powiatowe

Włoszczowa

KRZYŻANOWSKI
Jarosław

24100

Kierownik - Włoszczowskie Biuro Powiatowe

Strzelce Opolskie

KUBACKA
Bogumiła

13520

Kierownik - Strzeleckie Biuro Powiatowe

Ostrów Mazowiecka

KUBASZEWSKI
Marek

17400

Kierownik Ostrowskiego Biura Powiatowego

Piła

KUBIAK
Marta

10650

Kierownik - Biuro Powiatowe Piła

Końskie

KUBICKA
Justyna

10700

Zastępca Kierownika - Koneckie Biuro Powiatowe

Chełm

KUBISIAK
Barbara

20000

Kierownik Chełmskiego Biura Powiatowego

Tarnów

KUBOŃ
Teresa

14224

Zastępca Kierownika - Tarnowskie Biuro Powiatowe

Wągrowiec

KUJAWA
Justyna

10900

Zastępca Kierownika Powiatu - Biuro Powiatowe Wągrowiec

Wrocław

KULESZA
Mirosław

46500

Dyrektor - Dolnośląski Oddział Regionalny

Tczew

KULIKOWSKI
Leopold

10700

Kierownik - Tczewskie Biuro Powiatowe

Jarocin

KULKA
Tomasz

13250

Kierownik - Jarocin Biuro Powiatowe

Wrocław

KURA
Paweł

45000

Zastępca Dyrektora Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego

Wadowice

KURDAS
Eugeniusz

24400

Kierownik - Wadowickie Biuro Powiatowe

Braniewo

KURLENDA
Tomasz

13600

Kierownik - Braniewskie Biuro Powiatowe

Zielona Góra

KUSIAK-JANIEC
Anna

30000

Zastępca Dyrektora Lubelskiego Oddziału Regionalnego

Dębica

KUŚ
Ewelina

11300

Zastępca Kierownika - Dębickie Biuro Powiatowe

Kielce

KUŚNIEREK
Tomasz

27800

Zastępca Dyrektora - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Kielce

KUŚNIEREK
Tomasz

27800

Zastępca Dyrektora - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Gniezno

KWAPICH
Adam

10950

Kierownik - Gnieźnieńskie Biuro Powiatowe

Brzesko

KWAŚNIAK
Paweł

24400

Kierownik - Brzeskie Biuro Powiatowe

Piaski

KWIATOSZ
Mirosław

17000

Kierownik - Świdnickie Biuro Powiatowe

Busko

KWIECIEŃ-ZĄBEK
Elżbieta

23400

Kierownik - Buskie Biuro Powiatowe/ Pińczów

Rzeszów

LASOTA
Ernest

14390

Zastępca Kierownika - Rzeszowskie Biuro Powiatowe

Polkowice

LENCZUK
Mariola

13000

Kierownik - Biuro Powiatowe Polkowice

Trzebnica

LESZCZYSZYN
Barbara

14300

Kierownik - Trzebnickie Biuro Powiatowe

Płock

LEWANDOWSKA
Bogusława

16945

Kierownik - Płockie Biuro Powiatowe

Lesko

LEWICKI
Stanisław

16052

Kierownik - Leskie Biuro Powiatowe

Wieruszów

LEWIK
Wiesława

19600

Kierownik - Biuro Powiatowe 096

Puławy

LIPNICKI
Leszek

19300

Kierownik - Puławskie Biuro Powiatowe

Koluszki

LOBA
Arkadiusz

14100

Zastępca Kierownika-

Opatów

ŁAPA
Mariusz

16300

Zastępca Kierownika - Opatowskie Biuro Powiatowe

Kolbuszowa

ŁEPTUCH
Marek

16552

Kierownik - Kolbuszowskie Biuro Powiatowe

Ustrzyki Dolne

ŁESAK-NEROJ
Agnieszka

10240

Zastępca Kierownika - Bieszczadzkie Biuro Powiatowe

Choszczno

ŁAUSZ
Małgorzata

16550

Kierownik - Biuro Powiatowe Choszczno

Stargard

SOBOLEWSKA-ŁUKASZCZUK
Ewelina

10000

Kierownik - Biuro Powiatowe Stargard

Pyrzyce

ŁYJAK
Justyna

16450

Kierownik - Biuro Powiatowe Pyrzyce

Ryki

ŁYSOŃ
Piotr

19800

Kierownik - Ryckie Biuro Powiatowe

Aleksandrów Kujawski

MACIEJEWSKI
Piotr

22550

Kierownik - Aleksandrowskie Biuro Powiatowe

Warszawa

MADZIAR
Ryszard

24000

Zastępca Dyrektora - Mazowiecki Oddział Regionalny

Hrubieszów

MAGDZIAK
Iwona

18000

Kierownik - Hrubieszowskie Biuro Powiatowe

Jędrzejów

MAJCHRZAK
Krzysztof

23500

Kierownik - Jędrzejowskie Biuro Powiatowe

Przemyśl

MAKARA
Anna

12952

Zastępca Kierownika - Przemyskie Biuro Powiatowe

Łask

MAKÓWKA
Monika

10800

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Łask

Bełchatów

MALICKI
Grzegorz

16850

Kierownik - Biuro Powiatowe Bełchatów

Bielsk Podlaski

MALINOWSKI
Marek

14000

Kierownik - Bielskie Biuro Powiatowe

Ostrołęka

MAŁKOWSKA
Danuta

28000

Kierownik - Ostrołęckie Biuro Powiatowe

Ostrzeszów

MANIKOWSKI
Andrzej

14150

Kierownik - Biuro Powiatowe Ostrzeszów

Skierniewice

MARCINEK
Wiesława

17800

Kierownik - Skierniewickie Biuro Powiatowe

Wałbrzych

MARCINIAK
Edyta

12300

Kierownik - Wałbrzych

Lubin

MAREK
Robert

18000

Kierownik - Lubińskie Biuro Powiatowe

Otwock

MARGIELSKI
Jarosław

18500

Kierownik - Otwockie Biuro Powiatowe

Poznań

MARKIEWICZ
Marian

12650

Kierownik - Biuro Powiatowe Poznań

Kartuzy

MARSZK
Małgorzata

10329

Zastępca Kierownika - Kartuskie Biuro Powietowe

Grajewo

MARUSZAK
Anna

10000

p.o. Zastępcy Kierownika - Grajewskie Biuro Powiatowe

Sandomierz

MARUSZCZAK
Waldemar

23500

Kierownik - Sandomierskie Biuro Powiatowe

Pabianice

MATCZAK
Bartosz

12400

Zastępca Kierownika- Pabianickie Biuro Powiatowe

Kłodzko

MATEUSIAK
Dorota

15000

Kierownik - Kłodzkie Biuro Powiatowe

Leżajsk

MATUSZEK
Kazimierz

16152

Kierownik - Leżajskie Biuro Powiatowe

Częstochowa

MATYSZCZAK
Tomasz

24250

Zastępca Dyrektora - Śląski Oddział Regionalny

Zgorzelec

MAZUR
Aneta

14400

Kierownik - Zgorzeleckie Pb

Chełm

MĄKA
Arkadiusz

10298

Zastępca Kierownika - Chełmskie Biuro Powiatowe

Oleśnica

MICHALSKA
Anna

14500

Kierownik - Biuro Powiatowe Oleśnica

Kluczbork

MICHALSKA
Emilia

13150

Kierownik - Kluczborskie Biuro Powiatowe

Ełk

MICHAŁOWSKI
Tomasz

13300

Kierownik - Ełckie Biuro Powiatowe

Biała Podlaska

MICHAŁOWSKI
Łukasz

14150

Zastępca Kierownika - Bialskie Biuro Powiatowe

Ełk

MICHAŁOWSKI
Tomasz

13300

Kierownik - Ełckie Biuro Powiatowe

Strzelin

MIERZWIŃSKI
Marek

14100

Kierownik - Biuro Powiatowe Strzelin

Sanok

MIGIELICZ
JAN

15352

Kierownik - Sanockie Biuro Powiatowe

Węgorzewo

MIKIELEWICZ
Anna

16050

Kierownik - Węgorzewskie Biuro Powiatowe

Sokółka

MIKOŁAJCZYK
Mirosław

20300

Kierownik - Sokólskie Biuro Powiatowe

Rzeszów

MIKOSZ
Maciej

15952

Kierownik - Rzeszowskie Biuro Powiatowe

Zielona Góra

MILLER
Tomasz

13500

Kierownik - Zielonogórskie Pb

Warszawa

MITKOWSKI
Kazimierz

33978

Zastępca Dyrektora - Mazowiecki Oddział Regionalny

Szczecin

MODZELEWSKA
Teresa

15100

Zastępca Dyrektora - Zachodniopomorski Oddział Regionalny

Jędrzejów

MOLENDA
Danuta

15200

Zastępca Kierownika - Jędrzejowskie Biuro Powiatowe

Morąg

MOROZ
Bogdan

13850

Kierownik - Mrągowskie Biuro Powiatowe

Nidzica

MRÓZ
Grzegorz

18600

Kierownik - Nidzickie Biuro Powiatowe

Białystok

NAHAJEWSKI
Mariusz

11400

Kierownik - Białostockie Biuro Powiatowe

Gdynia

NARLOCH
Karol

31400

p.o. Dyrektora - Pomorskie Oddział Regionalny

Zielona Góra

NECKAR-GORAJ
Beata

31700

Zastępca Dyrektora - Lubuski Odział Regionalny

Radomsko

NOREMBERG
Agnieszka

13222

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Radomsko

Ostrów Mazowiecka

NOWICKA
Ewa

14800

Zastępca Kierownika Ostrowskiego Biura Powiatowego

Strzyżów

NOWAK
Marta

11762

Zastępca Kierownika - Strzyżowskie Biuro Powiatowe

Zielona Góra

NOWAKOWSKI
Krzysztof

29100

Zastępca Dyrektora - Lubuski Odział Regionalny

Krosno

OLEKSIŃSKA
Anna

15547

Kierownik - Krośnieńskie Biuro Powiatowe

Poddębice

ORŁOWSKA
Ilona

13850

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Poddębice

Zambrów

OSTROWSKA
Edyta

19900

Kierownik - Biuro Powiatowe201

Sochaczew

PACHOWIAK
Jarosław

16700

Kierownik - Sochaczewskie Biuro Powiatowe

Brzozów

PACZKOWSKA
Bożena

10570

Zastępca Kierownika - Brzozowskie Biuro Powiatowe

Tarnów

PAGACZ
Ryszard

23100

Kierownik - Tarnowskie Biuro Powiatowe

Krasnystaw

PALIKOT
Joanna

12230

Zastępca Kierownika - Krasnostawskie Biuro Powiatowe

Rzeszów

PAMUŁA
Teresa

60000

Dyrektor - Podkarpacki Oddział Regionalny

Radom

PASEK
Agnieszka

26500

Kierownik - Radomskie Biuro Powiatowe

Kolno

PASIERBIEWICZ
Adam

14600

Kierownik – Kolneńskie Biuro Powiatowe

Krosno Odrzańskie

PAWLACZEK
Rafał

14400

p.o. Kierownika - Krośnieńskie Biuro Powiatowe

Zakopane

PAWLIKOWSKI
Janusz

23100

Kierownik - Tatrzańskie Biuro Powiatowe

Kraków

PIĄTEK
Łukasz

32800

Zastępca Dyrektora - Małopolski Oddział Regionalny

Oświęcim

PIELA
Agnieszka

14430

Kierownik , Zastępca - Oświęcimskie Biuro Powiatowe

Czarnków

PIERKO
Przemysław

12450

Zastępca Kierownika - Wielkopolski Oddział Regionalny

Czarnków

PIERKO
Przemysław

12450

Zastępca Kierownika - Czarnków Biuro Powiatowe

Piotrków Trybunalski

PIETRASZKO
Anna

18000

Kierownik - Biuro Powiatowe Piotrków Trybunalski

Chodzież

PIETRUCZUK
Wiesław

12750

Kierownik Chodzielskiego Biura Powiatowego

Zielona Góra

PLIS
Sławomir

11115

Zastępca Dyrektora Lubelskiego Oddziału Regionalnego

Włodawa

PIŃKOWSKA
Edyta

14300

Zastępca Kierownika - Włodawskie Biuro Powiatowe

Bartoszyce

PIORUN
Barbara

15400

Kierownik - Bartoszyckie Biuro Powiatowe

Węgrów

PIOTROWSKA
Magdalena

13200

Zastępca Kierownika- Węgrowskie Biuro Powiatowe

Opole Lubelskie

PIOTROWSKI
Dariusz

20000

Kierownik - Opolskie Biuro Powiatowe

Grodzisk Wlkp.

PIOTROWSKI
Marian

15150

Kierownik - Grodziskie

Kazimierza Wielka

PŁASZEWSKA
Dorota

11500

Zastępca Kierownika - Kazimierskie Biuro Powiatowe

Sucha Beskidzka

PŁAZA
Jacek

24200

Kierownik - Suskie Biuro Powiatowe

Bolesławiec

POGODA
Szymon

15300

Kierownik - Bolesławieckie Biuro Powiatowe

Szprotawa

POGORZELSKI
Andrzej

13700

Kierownik - Żagańskie Biuro Powiatowe

Rzeszów

POLEK
Wiesław

21700

Zastępca Dyrektora - Podkarpacki Oddział Regionalny

Olsztyn

POPIELARZ-BORKO
Bogusława

17300

Kierownik - Olsztyńskie Biuro Powiatowe

Tarnobrzeg

PORĘBSKA
Monika

15152

Kierownik - Tarnobrzeskie Biuro Powiatowe

Kielce

POŚPIECH
Jerzy

11520

Zastępca Dyrektora - Świętokrzyski Oddział Regionalny

Kępno

POTARZYCKI
Marek

16850

Kierownik - Biuro Powiatowe Kępno

Nowy Sącz

POTONIEC
Roman

23200

Kierownik - Nowosądeckie Biuro Powiatowe

Olsztyn

POTORSKI
Leszek

46500

Dyrektor – Warmińsko-mazurski Oddział Regionalny

Bielsk

PRONOBIS
Sławomir

19200

Kierownik - Bielskie Biuro Powiatowe

Lwówek Śląski

PRZYBYŁO
Tomasz

13200

Kierownik – Lwóweckie Biuro Powiatowe

Wolsztyn

PRZYDRÓŻNY
Marcin

10200

Zastępca Kierownika Powiatu - Biuro Powiatowe Wolsztyn

Białogard

PUCHTA-KROKOS
Monika

14100

Kierownik - Biuro Powiatowe Białogard

Lubliniec

PYKA
Mariola

18800

Kierownik - Lublinieckie Biuro Powiatowe

Gostynin

RACIBORSKI
Grzegorz

19000

Kierownik - Gostynińskie Biuro Powiatowe

Konin

RAWSKI
Dominik

17000

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe Konin

Środa Śląska

REKLEWSKI
Maciej

14100

Kierownik - Średzkie Biuro Powiatowe

Grajewo

REMFELD
Waldemar

15800

Kierownik - Grajewskie Biuro Powiatowe

Wyszków

RĘBAŁA
Renata

13500

Kierownik - Wyszkowskie Biuro Powiatowe

Zielona Góra

ROCHMIŃSKI
Andrzej

55500

Dyrektor Oddziału - Lubuski Odział Regionalny

Nowe Miasto Lubawskie

ROMANOWSKI
Marek

12450

Kierownik - Nowomiejskie Biuro Powiatowe

Olsztyn

ROZUMOWICZ
Igor

12764

Zastępca Kierownika - Olsztyńskie Biuro Powiatowe

Przeworsk

ROŻEK
Magdalena

11550

Zastępca Kierownika - Przeworskie Biuro Powiatowe

Jasło

RÓŻYCKA
Ewa

14200

Kierownik - Jasielskie Biuro Powiatowe

Świecie

RUSZKIEWICZ
Justyna

18150

Kierownik - Świeckie Biuro Powiatowe

Ostrów Wielkopolski

RUTECKA
Marzena

14300

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe Ostrowiec Wielkopolski

Łowicz

RUTKOWSKA-LIBERSKA
Renata

19100

Kierownik - Łowickie Biuro Powiatowe

Chrzanów

RYCHLIK
Jan

20400

Kierownik - Chrzanowskie Biuro Powiatowe

Kwidzyn

RYDZYŃSKA
Justyna

13500

Kierownik - Kwidzyńskie Biuro Powiatowe

Sokołów Podlaski

SADOWSKA
Elżbieta

11000

Zastępca Kierownika- Sokołowskie Biuro Powiatowe

Węgrów

SALACH
Artur

23000

Kierownik - Węgrowskie Biuro Powiatowe

Gryfino

SCISŁOWSKI
Rafał

14800

Kierownik - Biuro Powiatowe Gryfino

Siedlce

SEKULSKI
Marian

22000

Kierownik - Siedleckie Biuro Powiatowe

Dębica

SIEDLARZ
Zbigniew

15652

Kierownik - Dębickie Biuro Powiatowe

Bytów

SILDATK
Marek

12700

Kierownik - Bytowskie Biuro Powiatowe

Myszków

SITEK
Marzena

19800

Kierownik - Myszkowskie Biuro Powiatowe

Kozienice

SITKOWSKI
Zbigniew

16200

Kierownik - Kozienickie Biuro Powiatowe

Białobrzegi

SIURNIK
Krystyna

15000

Kierownik - Białobrzeskie Biuro Powiatowe

Wrocław

SKIBA
Zygmunt

37000

Zastępca Dyrektora - Dolnośląski Oddział Regionalny

Niepołomice

SKOCZEK
Jadwiga

24400

Kierownik - Wielickie Biuro Powiatowe

Kazimierza Wielka

SKOCZEK
Janusz

23400

Kierownik - Kazimierskie Biuro Powiatowe

Głogów

SKOWROŃSKA
Czesława

14800

Kierownik - Głogowskie Biuro Powiatowe

Krotoszyn

SKRZYPCZAK
Andrzej

11150

Kierownik - Biuro Powiatowe Krotoszyn

Gdynia

SKUPIEŃ
Sylwia

12120

p.o. Zastępcy Dyrektora - Pomorskie Oddział Regionalny

Wejherowo

SKURZYŃSKI
Piotr

13600

Kierownik - Wejherowskie Biuro Powiatowe

Ciecierzyn Elizówka 65C k/Lublina

SŁAWECKI
Jan

18300

Kierownik - Lubelskie Biuro Powiatowe

Szczytno

SŁAWIŃSKA
Iwona

16600

Kierownik – Szczycieńskie Biuro Powiatowe

Grudziądz

SŁUPSKI
Adam

22350

Kierownik – Grudziądzkie Biuro Powiatowe

Ustrzyki Dolne

SMACZNY
Mariusz

13700

Kierownik - Bieszczadzkie Biuro Powiatowe

Koszalin

SMAGIEŁ
Waldemar

11610

Zastępca Kierownika - Biuro Powiatowe Koszalin

Kraków

SMOLEŃ
Paweł

40090

Zastępca Dyrektora - Małopolski Oddział Regionalny

Toruń

SOBECKA
Jolanta

35300

Zastępca Dyrektora - Kujawsko-pomorski Oddział Regionalny

Skierniewice

SOBIERAJ
Zbigniew

24500

Zastępca Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego

Olsztyn

SOBIESIAK
Justyna

19635

Zastępca Dyrektora Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego

Leszno

SOKALLA
Grażyna

11750

Kierownik - Biuro Powiatowe Leszno

Skarżysko Kamienna

SOKÓŁ
Konrad

23000

Kierownik - Skarżyskie Biuro Powiatowe

Kraków

SOLARZ
Szymon

21466

Kierownik Krakowskiego Biura Powiatowego

Włocławek

STACHOWIAK
Mariusz

18450

Kierownik - Włocławskie Biuro Powiatowe

Suwałki

STANKIEWICZ
Stanisław

11000

Kierownik - Biuro Powiatowe199

Chełmno

STEFANIAK
Arkadiusz

20000

Kierownik - Chełmińskie Biuro Powiatowe

Szczecin

STĘPIEŃ
Robert

18600

Zastępca Dyrektora - Zachodniopomorski Oddział Regionalny

Opole

STĘPKOWSKI
Jan

53500

Dyrektor - Opolski Oddział Regionalny

Radzymin

STĘPNIK
Mariusz

11500

Kierownik - Wołomińskie Biuro Powiatowe

Strzelce Krajeńskie

STOCKA-JANKOWSKA
Agnieszka

14300

Kierownik Strzelecko-Drezdeńskiego Biura Powiatowego

Żywiec

STOPKA
Józef

19800

Kierownik - Żywieckie Biuro Powiatowe

Piła

SUCHOCKA
Grażyna

12250

p.o. Kierownika – Biuro Powiatowe Piła

Augustów

SUCHOCKI
Krzysztof

17100

Kierownik - Augustowskie Biuro Powiatowe

Zduńska Wola

SYNOWIEC
Adam

18000

Kierownik - Biuro Powiatowe 097

Wschowa

SZADEL
Wojciech

12500

Kierownik - Wschowskie Biuro Powiatowe

Będzin

SZCZEPAŃCZYK
Mirosław

15400

Kierownik - Będziński Biuro Powiatowe

Hajnówka

SZCZERBA
Marek

17500

Kierownik - Hajnowskie Biuro Powiatowe

Milicz

SZCZURASZEK
Jolanta

12700

Kierownik - Biuro Powiatowe Milicz

Włodawa

SZOPIŃSKA-DEMCZUK
Marzena

17200

Kierownik - Włodawskie Biuro Powiatowe

Giżycko

SZOSTAK
Izabela

15900

Kierownik - Giżyckie Biuro Powiatowe

Golub-Dobrzyń

SZRETER
Filip

25550

Kierownik – Golubsko-dobrzyńskie Biuro Powiatowe

Nisko

SZUFNAROWSKI
Józef

16652

Kierownik - Niżańskie Biuro Powiatowe

Piastów

SZYMAŃSKI
Janusz

15200

Kierownik - Pruszkowskie Biuro Powiatowe

Wolsztyn

ŚCIPNIAK
Rafał

16250

Kierownik - Biuro Powiatowe Wolsztyn

Konin

ŚLEDŹ
Jan

16650

Kierownik - Biuro Powiatowe Konin

Mińsk Mazowiecki

ŚLUSARCZYK
Robert

16200

Kierownik - Mińskie Biuro Powiatowe

Kraków

ŚLUSARCZYK
Adam

56000

Dyrektor - Małopolski Oddział Regionalny

Sępólno Krajeńskie

ŚRUBKOWSKA
Żaneta

11850

Kierownik - Sępoleńskie Biuro Powiatowe

Łańcut

ŚWIĘTONIOWSKA
Katarzyna

10800

Zastępca Kierownika - Łańcuckie Biuro Powiatowe

Łańcut

TARAŁA
Maria

16352

Kierownik - Łańcuckie Biuro Powiatowe

Nakło nad Notecią

TCHÓRZEWSKI
Adam

20350

Kierownik - Nakielskie Biuro Powiatowe

Mogilno

TOMCZYK
Michał

21150

Kierownik - Mogileńskie Biuro Powiatowe

Słupsk

TREDER
Adam

14200

Kierownik - Słupskie Biuro Powiatowe

Siemiatycze

TWAROWSKI
Witold

19000

Kierownik - Siemiatyckie Biuro Powiatowe

Wąbrzeźno

TYBURSKI
Jacek

19550

Kierownik - Wąbrzeskie Biuro Powiatowe

Nowy Targ

TYLKA
Maciej

25600

Kierownik - Nowotarskie Biuro Powiatowe

Lipsko

URBANEK
Mirosław

15200

Kierownik - Lipskie Biuro Powiatowe

Radzyń Podlaski

WACHULAK
Sławomir

18600

Kierownik - Radzyńskie Biuro Powiatowe

Przysucha

WALASIK
Zofia

19800

Kierownik - Przysuskie Biuro Powiatowe

Gorlice

WALĄG
Mirosław

15900

Kierownik - Gorlickie Biuro Powiatowe

Parczew

WALĘCIUK
Janusz

13500

Zastępca Kierownika - Parczewskie Biuro Powiatowe

Garwolin Miętne

WALICKI
Mirosław

16200

Kierownik - Garwolińskie Biuro Powiatowe

Płońsk

WALTER-JAKUBIAK
Anita

6362

Zastępca Kierownika Płońskiego Biuro Powiatowego

Świebodzin

WARCHOLIK
Krzysztof

14400

Kierownik - Świebodzińskie Biuro Powiatowe

Rypin

WASILOW
Alina

24050

p.o. Kierownik - Rypińskie Biuro Powiatowe

Świdwin

WASZCZYK
Tomasz

20800

Kierownik - Biuro Powiatowe Świdwin

Bieruń

WĄDRZYK
Wojciech

18700

p.o. Kierownika – Bieruńsko-lędzińskie Biuro Powiatowe

Gdynia

WICKI
Mirosław

15700

Zastępca Dyrektora - Pomorskie Oddział Regionalny

Włocławek

WIENCIARSKI
Jacek

13400

Zastępca Kierownika- Włocławskie Biuro Powiatowe

Sieradz

WIERZBICKA
Ewa

10800

Zastępca Kierownika- Sieradzkie Biuro Powiatowe

Lubań

WILCZYŃSKA-DOLIBA
Joanna

15000

Kierownik - Lubańskie Biuro Powiatowe

Hrubieszów

WILKOS
Anna

10500

Zastępca Kierownika - Hrubieszowskie Biuro Powiatowe

Środa Wlkp.

WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA
Małgorzata

14150

Kierownik - Biuro Powiatowe Środa Wlkp.

Puck

WIŚNIEWSKI
Ireneusz

15300

Kierownik - Puckie Biuro Powiatowe

Gdańsk

WITTNER
Marcin

13300

Kierownik - Gdańskie Biuro Powiatowe

Gdynia

WITTSTOCK
Jarosław

30600

Dyrektor - Pomorskie Oddział Regionalny

Nowy Tomyśl

WŁODARCZAK
Katarzyna

12500

Kierownik - Biuro Powiatowe Nowy Tomyśl

Olsztyn

WŁOS
Mieczysław

13200

Zastępca Dyrektora – Warmińsko-mazurski Oddział Regionalny

Oświęcim

WŁOSZEK
Arkadiusz

17000

Kierownik - Oświęcimskie Biuro Powiatowe

Jawor

WOJTKÓW
Marek

15100

Kierownik - Jaworskie Biuro Powiatowe

Wejherowo

WOS-HEJMOWSKA
Agnieszka

11133

p.o. Zastępcy Kierownika - Wejherowskie Biuro Powiatowe

Wieluń

WOSZCZYK
Andrzej

11400

p.o. Zastępcy Kierownika - Biuro Powiatowe 095

Łowicz

WOŹNIAK
Magdalena

15900

Zastępca Kierownika- Łowickie Biuro Powiatowe

Piotrków Trybunalski

WRZOSEK
Jacek

13200

Zastępca Kierownika- Biuro Powiatowe Piotrków Trybunalski

Kamienna Góra

WYROSTEK
Edyta

14700

Kierownik - Kamiennogórskie Biuro Powiatowe

Gryfice

WYSOCZAŃSKA
Małgorzata

15400

Kierownik - Biuro Powiatowe Gryfice

Ropczyce

WYŻKIEWICZ
Anna

11070

Zastępca Kierownika – Ropczycko-sędziszowskie Biuro Powiatowe

Ząbkowice Śląskie

ZACHER
Robert

12300

Kierownik – Ząbkowickie Biuro Powiatowe

Kraków

ZAJĄC
Agnieszka

24700

Zastępca Dyrektora - Małopolski Oddział Regionalny

Ostrołęka

ZAŁĘSKI
Jacek

21700

Zastępca Kierownika- Ostrołęckie Biuro Powiatowe

Radziejów

ZAREMBA
Janusz

17050

Kierownik - Radziejowskie Biuro Powiatowe

Oborniki

ZIELIŃSKI
Michał

28100

Zastępca Dyrektora - Wielkopolski Oddział Regionalny

Poznań

ZIELIŃSKI
Michał

30100

Zastępca Dyrektora - Wielkopolski Odział Regionalny

Namysłów

ZIELONKA
Andrzej

12150

Kierownik - Namysłowskie Biuro Powiatowe

Strzyżów

ZŁOTEK
Wiesław

14400

Kierownik - Strzyżowskie Biuro Powiatowe

Wieluń

ZUZEWICZ
Rafał

17800

Kierownik - Biuro Powiatowe 095

Kolbuszowa

ZYGO
Barbara

13200

Zastępca Kierownika - Kolbuszowskie Biuro Powiatowe

Łomża

ŻARSKA
Magdalena

21000

Kierownik - Łomżyńskie Biuro Powiatowe

Poznań

ŻOK
Krzysztof

14000

Zastępca Dyrektora - Wielkopolski Oddział Regionalny

Tomaszów Lubelski

ŻURAWSKA
Katarzyna

12940

Zastępca Kierownika - Tomaszowskie Biuro Powiatowe

Grodzisk Mazowiecki

ŻYŁA
Edyta

13100

Kierownik - Grodziskie Biuro Powiatowe

Działdowo

ŻYŁKA
Bartosz

17150

Kierownik - Działdowskie Biuro Powiatowe

To jest "Dojna Zmiana" służąca ludziom PiS napychaniu sobie kieszeni państwowymi pieniędzmi. Wstyd!